ekonyv_ikon.png

A borostyánszoba (e-könyv)

10%
(A terméket már értékelte: )
  • Kiadó: Gabo,
  • Oldalszám: 504
  • Megjelenés: 2022.08.03.
  • ISBN szám: 9789635663095
  • Formátum: epub
2990 Ft helyett
2691 Ft
db
Összesen 0 Ft

Rachel Cutler elismert bírónő, jó feleség és gyermekeit féltő anya. Egy nap édesapja rejtélyes körülmények között életét veszti, és a családi hagyatékban Rachel egy titokzatos névre bukkant: borostyánszoba. Rachel az igazság nyomában Németországba utazik, és mit sem sejtve belesétál a kémek, műkincstolvajok és bérgyilkosok csapdájába, amely mögött egy kegyelmet nem ismerő hatalom áll, ami világuralomra tör. A drágakövekből megalkotott borostyánszoba az egyik legnagyszerűbb műalkotás, amit ember valaha készített. A nácik 1941-ben szerezték meg a műkincset, de amikor a Szövetségesek elkezdték a bombázásokat, a borostyánszobának nyoma veszett, és azóta sem látta senki. Most azonban két férfi brutális hajszát indít a rejtélyes kincs megszerzéséért...